За заявою Microsoft, браузер Edge, побудований на базі рушія Chromium, буде доступний для встановлення користувачам Windows 7 і Windows Server 2008 R2, а також Windows 10 (1709 і LTSC), Windows Server 2012 і Windows 8.1, до 15 липня 2021 року. При цьому Microsoft все ж рекомендує оновити версію ОС, повідомляє Gizchina.

До теми Microsoft Edge став другим за популярністю браузером в світі

Ми будемо підтримувати роботу Microsoft Edge в Windows 7 і Windows Server 2008 R2 до 15 липня 2021 року. Але самі ці операційні системи більше не підтримуються, і Microsoft рекомендує вам перейти на Windows 10. Хоча наш браузер і дає вам захист в інтернеті, але ваш комп'ютер все ще може бути підданий загрозам безпеки,
– наголосили у Microsoft.

Представники корпорації також відзначили, що для повноцінної роботи режиму сумісності з Internet Explorer при запуску Edge користувачам необхідно бути учасниками програми розширених оновлень безпеки (Extended Security Updates program).

Проблеми з конфіденційністю

Разом з тим Microsoft Edge виявився найгіршим щодо конфіденційності користувачів, за версією експерта в галузі IT Дуга Лейта із ірландського Трініті-коледжа. Браузер відправляв ідентифікатори, що давали змогу пов'язати пошукові запити, асоційовані IP-адреси і дані про перебування на власні сервери, причому подібну функціональність виявилося непросто відключити самим користувачам.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно