Як відомо, Microsoft випустила Windows 7 22 жовтня 2009 року. Тоді компанія заявила, що буде підтримувати продукт 10 років. Тож зараз цей термін вийшов.

Треба знати: У Google Chrome виявили серйозну уразливість: у чому небезпека

Що це означає

Після припинення підтримки комп'ютери та ноутбуки під управлінням Windows 7 не будуть отримувати оновлення безпеки. Служба підтримки клієнтів Microsoft також не надаватиме технічну допомогу користувачам.

Відтак, якщо користуватися Windows 7 після 14 січня, то комп'ютер все ще буде працювати, однак він стане більш вразливим до вірусів й інших загроз безпеки.

Цікаво, що Windows 7 і надалі можна буде встановлювати і активувати. Але Microsoft рекомендують користувачам переходити на Windows 10.

Що відомо про Windows 10? Це операційна система, яку Microsoft представила у 2015 році. Протягом першого року після виходу системи користувачі мали змогу безкоштовно оновитися до Windows 10 на будь-якому пристрої під керуванням офіційних версій Windows 7, Windows 8.1 і Windows Phone 8.1.

Попри те, що Microsoft вже тривалий час наполегливо пропонує користувачам перейти на Windows 10, “сімка” досі залишається дуже популярною.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно