Як пише ITHome, з посиланням на колишнього працівника Microsoft, користувачі Windows 7, як і раніше можуть оновитися до Windows 10 не сплачуючи за перехід. Причому для цього не потрібно щось "ламати" або виконувати незрозумілі дії, все здійснюється за допомогою стандартного інструменту Microsoft.

Не пропустіть: Microsoft припиняє підтримку операційної системи Windows 7: що це означає

Як безкоштовно оновитися до Windows 10

Перш за все потрібно мати встановлену офіційну (активовану) Windows 7. А далі все досить просто:

  1. Потрібно завантажити Windows 10 Media Creation Tool, запустити додаток та погодитися з умовами ліцензії Microsoft.
  2. Далі обираємо пункт меню "Оновити цей ПК зараз" (не використовувати можливість чистого встановлення) і, власне, натиснути кнопку Install.

В процесі комп'ютер кілька разів перезавантажиться – як при звичайному встановленні. Після цього користувач отримає у своє розпорядження офіційну версію Windows 10.

Важливо! Необхідно зазначити в Media Creation Tool пункт "Keep Files" – в іншому випадку всі файли користувача в процесі оновлення будуть видалені.

Що відомо про Windows 10?Це операційна система, яку Microsoft представила у 2015 році. Протягом першого року після виходу системи користувачі мали змогу безкоштовно оновитися до Windows 10 на будь-якому пристрої під керуванням офіційних версій Windows 7, Windows 8.1 і Windows Phone 8.1.

Попри те, що Microsoft вже тривалий час наполегливо пропонує користувачам перейти на Windows 10, "сімка" досі залишається дуже популярною.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно