Про це повідомляє GEEKon.

Читайте також: Microsoft випустила Office 2019

Перше покоління Studio від Microsoft являло собою якийсь аналог моноблока iMac на Windows, проте віконна система припала більше до смаку художникам, дизайнерам і монтажерам через свою гнучкість застосування і сенсорний дисплей. Саме це породило великі очікування ймовірних майбутніх модифікацій або нових моделей ґаджета.

Згідно витоку від GeekBench, Microsoft Surface Studio 2 буде мати цілу купу функціональних і продуктивних поліпшень. Наприклад, в мережі ходили чутки про виправлення в другому поколінні Studio проблеми з недостатньою кількістю портів. Деякі інсайдери стверджували, що в комплекті з Surface Studio 2, компанія Microsoft буде поставляти розширювач портів Thunderbolt 3, що має суттєво поліпшити враження від використання ПК преміум-класу.

Microsoft Surface Studio 2
Результати тестування Microsoft Surface Studio 2

Збільшення продуктивності після витоку в GeekBench очевидно неозброєним оком і без різної порівняльної аналітики. Surface Studio 2, згідно з даними з бенчмарка, оснащений процесором Intel Core i7-7820HQ і 32 ГБ оперативної пам’яті. У GeekBench новинка набирає 15915 балів в багатоядерному і 4680 балів в одноядерному тесті, а значить пристрій буде, практично в 2 рази потужніший першого покоління Surface Studio. Представити новинку в повній красі, ймовірно, повинні на презентації продуктів Microsoft Surface, яка відбудеться 2 жовтня 2018 року.

Що таке Surface Studio? Це моноблок, розроблений і вироблений компанією Microsoft в рамках лінійки персональних комп'ютерів Surface, які працюють на ОС Windows. Surface Studio працює на операційній системі ОС Windows 10 з попередньо встановленим оновленням Anniversary Update. Однак вона оптимізована для прийдешнього відновлення Microsoft – Creators Update.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно