Про це повідомляється на офіційному Microsoft.

Читайте також: Microsoft презентує Surface Studio другого покоління: характеристики та дата релізу новинки

Навушники обладнані 40-міліметровими динаміками, чотирма мікрофонами і просунутою системою шумозаглушення. Примітно, що рівень "шумодава" можна регулювати вручну розташованим на лівій чашці динаміка регулятором у формі кільця. Аналогічний регулятор на правій чашці відповідає за гучність відтворення.

Для зарядки навушників використовується роз'єм USB Type-C. Крім того, гарнітура сумісна з будь-якими пристроями під управлінням Windows 10, Android, iOS та MacOS. Підключення до різних пристроїв здійснюється по протоколу Bluetooth 4.2.

Microsoft Surface Headphones
Microsoft Surface Headphones можна підключати до пристроїв на Windows 10, Android, iOS та MacOS

Гарнітура буде автоматично ставити музику на паузу, коли користувач зніме її з голови, і знову включати при поверненні в початкове положення. Вона здатна працювати до 15 годин на одній повній зарядці, яка займає не більше двох годин.

На випадок, якщо користувач вважає за краще навушники з проводом, передбачений стандартний роз'єм діаметром 3,5 мм. На презентації гарнітуру представили лише в сірому кольорі, але не варто виключати і появи варіанта в чорному корпусі.

Презентація стереогарнітури Microsoft Surface – дивіться відео

Оголошена ціна новинки 350 доларів (близько 9 300 гривень), а продажі почнуться цього року – точну дату Microsoft поки не повідомляє.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно