Виявилося, що так і є. В інтерв'ю Venturebeat Ендрю Шуман (Andrew Shuman), який саме очолював команду розробників Cortana з минулого року, розповів про плани Microsoft щодо Cortana.

Не пропустіть: Microsoft планує розділити операційну систему Windows: деталі

Cortana частково зникне

Для початку Шуман підтвердив, що мобільний додаток Cortana зникне з магазинів додатків у всіх країнах, за винятком США. У штатах же Cortana для Android і iOS нібито залишиться тільки заради двох продуктів: навушників Surface і розумної колонки Invokes. Ще одна причина – Microsoft хоче продовжити експериментувати.

Що стосується Cortana для Windows, тут голосовий помічник залишиться, хоча ми знаємо, що він вже давно перестав бути повністю інтегрованим в ОС.


Microsoft потроху забирає голосового помічника зі своїх продуктів та сервісів

Плани Microsoft

Компанія обіцяє в наступному році інтегрувати Cortana в Microsoft Team, та й в цілому збирається зосередитися на корпоративному ринку. До того ж Microsoft хоче, щоб Cortana була інтегрована в кожен додаток компанії, як це зроблено з пошуком.

Шуман говорив багато, але в цілому складається враження, що Cortana для Microsoft – це далеко не пріоритетний продукт. І вже тим більше за межами США.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно