Сайт Overclockers повідомляє, що нещодавно багато великих компаній отримали повідомлення від Microsoft, який містить план оплати для бажаючих використовувати Windows 7.

Читайте також: В операційній системі macOS Mojave виявили критичну уразливість

З січня 2020 року вартість підтримки Windows 7 Professional складе 50 доларів за пристрій, а корпоративна версія Windows Enterprise (йдеться про угоду про ліцензування між конкретною компанією і Microsoft) обійдеться клієнтам в 25 доларів за пристрій.

Статистика використання різних версій операційної системи Windows
Статистика використання різних версій операційної системи Windows

З кожним роком ці суми будуть подвоюватися. Таким чином, в 2021 році компаніям доведеться викласти додаткові 100 доларів за Extended Security Updates (ESU) для Windows 7 Professional та 50 доларів для Windows Enterprise. Нарешті, з січня 2022 по січень 2023 року вартість підтримки згаданих операційних систем зросте до 200 доларів і 100 доларів відповідно.

За інформацією ресурсу NetMarketShare, зараз під управлінням Windows 7 продовжують працювати близько 37% всіх настільних комп'ютерів і ноутбуків. Частка Windows 10 при цьому становить 40%.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно