Про це повідомляє Gamespot.

Читайте також: Google запустила стрімінговий сервіс – Project Stream

Нова розробка під назвою Project xCloud дозволить запускати ігри з Xbox One на ПК та інших консолях. Наразі триває закрите тестування нового сервісу, а наступного року технологія стане доступна для масового ринку.

Для найбільш комфортної гри знадобиться бездротовий контролер від оригінальної Xbox One, що підключається за допомогою Bluetooth. У разі відсутності геймада, йдеться про підтримку сенсорних елементів управління.

Технологія Project xCloud заснована на хмарній платформі Microsoft Azure з використанням спеціальних серверів, близьких за апаратними і програмними характеристиками до консолі Xbox One. До слова, датацентри Microsoft Azure розташовані більш ніж в 140 країнах, тому для успішного впровадження сервісу Project xCloud вже є готова база.

Презентація Project xCloud – дивіться відео

На даний момент, мінімальна швидкість інтернет-з'єднання заявлена ​​на рівні 10 Мбіт / с. Крім того, однією з умов первісного техзавдання є забезпечення працездатності технології Project xCloud в існуючих 4G-мережах.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно