Особливості нововведення. Як повідомляє FoneArena, прийдешнє оновлення редактора таблиць дасть змогу заощадити багато часу студентам, офісним співробітникам і всім тим, хто стикається з набором великих обсягів тексту.

Читайте також: Microsoft представить нову операційну систему Lite OS

Багато додатків вже давно вміють розпізнавати текст на фото і переводити його в електронний вигляд, але з таблицями дана функція коректно не працювала. Тому Microsoft використала технології штучного інтелекту, щоб виправити це упущення.

Microsoft Excel
Microsoft Excel розпізнаватиме текст з картинки

Нова функція під назвою Insert Data from Picture дозволяє перетворити надруковані таблиці в електронні. Для цього достатньо сфотографувати аркуш паперу, а потім вибрати область, яку потрібно розпізнати. Після невеликої обробки таблиця з'явиться в Excel зі збереженням всіх стовпців і рядків і можливістю подальшого редагування.

Коли з'явиться нова фунція? На даний момент функція ще тестується і поки доступна тільки в бета-версії Excel для Android. Крім того, для її роботи потрібно підписка на Office 365.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно