Про це повідомляє mspoweruser.com.

Читайте також: В мережі з'явилися ексклюзивні фото із захопливого шутера Metro Exodus

Раніше повідомлялося, що проект отримає назву Forza Kart, але у підсумку його перейменували. Сама гра по суті не є нічим вражаючим. Куди цікавіше той факт, що вона створена для пристроїв з сенсорним екраном на базі Windows 10 і Andromeda OS – спеціальної оболонки для гібридного смартфона, відомого як Surface Phone.

У нас є цікаві новини. Ми з гордістю оголошуємо Miami Street – проект, який Electric Square розробила з нашими партнерами в Microsoft Studios. Гра створена для запуску на будь-якому пристрої з Windows 10. Miami Street – це новий вид гонок, призначений для широкої аудиторії, яка любить простий в освоєнні досвід. У міру продовження розвитку Miami Street в найближчі місяці ми почнемо випуск гри в різних регіонах для тестування і зворотного зв'язку з гравцями,
– йдеться в анонсі гри.


Скріншот з гри Miami Street

Аналіз метаданих гри показав, що вона орієнтована на пристрої з Windows 10 і Andromeda OS. Остання являє собою спеціальну оболонку, розроблену для складних смартфонів на базі повноцінної версії Windows 10. Першим таким ґаджетом повинен стати довгоочікуваний Surface Phone, чутки про який ходять останні кілька років.

Читайте також: Battlefield V: Electronic Arts представила захоплюючий шутер – трейлер і сюжет гри

Ймовірно, Microsoft зробила висновки з провалу мобільної версії Windows, тому до повернення на ринок смартфонів вона готує "ґрунт" з оптимізованих додатків та ігор.

Трейлер гри Miami Street від Microsoft – дивіться відео