Незабаром Microsoft серйозно розширить функціональність звичних функцій з коробки, розповідає Tech Radar.

Цікаво Microsoft позбавила Windows 10 ще однієї звичної функції

Нові можливості буфера обміну

У тестовій збірці Windows 10 під кодовим номером 20185 з'явилася модифікована панель буфера обміну, яка повністю змінить принцип роботи класичної функції. У новій версії операційна система може зберігати в тимчасову пам'яті не лише текст, але й зображення і навіть HTML-контент.


Буфер обміну серйозно розширить свої можливості

Нововведення дозволять легко "копіпастити" GIF-анімації та смайлики, як це реалізовано у клавіатурі Gboard. При бажанні історія буфера обміну легко видаляється, а поборники конфіденційності зможуть і зовсім відключити її в налаштуваннях системи.


Користувачі змоєуть копіювати смайлики та GIF-анфмації

Отримувати доступ до вмісту буфера обміну користувачі Windows 10 можуть вже зараз за допомогою комбінації клавіш Windows+V (не більше 25 останніх записів), а весь його вміст може спільно використовуватися на всіх пристроях з Windows 10 при активації функції "Автоматично синхронізувати текст, який я копіюю" в меню буфера обміну у вкладці "Синхронізація між пристроями".

Очікується, що новий програмний інструмент з'явиться вже з наступним оновленням Windows 10, але точну дату виходу нововведення в реліз розробники поки не оголосили.