Як все працюватиме

У дитячому режимі реалізована підтримка тем оформлення, які можна налаштувати. Для дітей додані статті, що допомагають здійснювати безпечний перегляд веб-сторінок. Крім того, активований режим безпечного пошуку через систему Microsoft Bing і встановлено ​​суворий захист від відстеження активності користувача.

Цікаво Microsoft Edge отримав нові функції і можливості кастомізації: відео

Як увімкнути дитячий режим в Edge

Для активації дитячого режиму пропонується використовувати інтегрований у браузер інструмент вибору профілів. Такий підхід не вимагає створення окремого облікового запису, завдяки чому дитячий режим зручно використовувати на комп'ютерах загального користування. Для деактивації дитячого режиму потрібно ввести заданий попередньо пароль. З його допомогою також можна видавати дозволи на перегляд тих чи інших сторінок.

Варто також відзначити, що батьки отримають можливість самостійного формування списку довірених сайтів, які зможуть переглядати їх діти в браузері Edge. Перелік довірених сайтів є зручним інструментом, який дозволить детально контролювати відвідувані дитиною сторінки, що буде корисним у процесі дорослішання юного користувача.

Також відомо про плани Microsoft по додаванню в дитячий режим нових функцій у майбутньому. Що стосується появи дитячого режиму в стабільних версіях Edge, то на даний момент будь-які конкретні терміни ще не були озвучені.

Оновлення Windows 10

  • Нагадаємо, після першого оновлення Windows 10 у 2021 році користувачі почали масово скаржитись на те, що ПК припиняють працювати і з'являється так званий "синій екран смерті".
  • Після цього компанія Microsoft випустила термінове оновлення для операційної системи Windows 10. Таким чином компанія намагається виправити недоробки січневого і лютневого оновлень.