Що зміниться в Microsoft Office

Замість таблиць, графіків та списків, які статичні і прив'язані до конкретних документів, компоненти Fluid є модулями для спільної роботи, що дозволяють виконувати різні завдання, не виходячи за межі чату, електронної пошти та іншого. Простіше кажучи, такий підхід дозволяє працювати з документом в загальному середовищі без необхідності запуску різних додатків.

Цікаво Windows 11 можна отримати безкоштовно, однак є важлива умова

Середовище Fluid є найбільшою зміною в Office за десятиліття. На момент презентації в минулому році концепція Fluid виглядала перспективним варіантом розвитку офісного пакету. Однак зараз уже чітко видно, наскільки масштабною може бути трансформація звичних офісних додатків.

Fluid
Середовище спільної роботи з новою концепцією Fluid / Фото The Verge

Незабаром кожна спільна робота в Microsoft Teams будуть супроводжуватися вбудованими нотатками для спільної роботи. Нотатки будуть відображатися не тільки в зборах, а й в календарі Outlook. Будь-який користувач, який має відповідні дозволи, зможе в будь-який момент написати що-небудь в нотатках і ці поправки повинні демонструватися усім членам в режимі онлайн.

Після додавання нового завдання воно одразу синхронізується з іншими завданнями в Microsoft 365, а нотатки про спільну роботу автоматично синхронізуються з календарем Outlook, де їх також можна редагувати у режимі онлайн.

Як працює концепція Fluid: дивіться відео

Цього літа Microsoft також трансформує додаток Whiteboard у полотно для розміщення компонентів Fluid. Додаток вже давно існує як інструмент для спільної роботи і тепер він буде перероблений у рамках концепції Fluid.