Як інформує Arabnews.jp, до управління поліції Токіо надійшло чимало екстрених телефонних дзвінків від стривожених жителів.

До теми Парад планет – 2020: коли відбудеться та де дивитися

Деталі

Найбільше люди скаржились на гучний звук, схожий до вибуху. Деякі користувачі писали у соцмережах, що від гучного звуку в них трусились вікна.

Як розповів куратор міського музею Хірацука Даїчі Фуджі, що цей вогняний об’єкт летів із заходу на схід і був яскравішим, ніж повний місяць.

Чому був гучний звук

Він також припустив, що гучний звук спричинила ударна хвиля. Ймовірно, це був шматком дуже великої падаючої зірки, що потрапила на поверхню Землі і стала метеором.

Цікаво Космічне привітання: у Firefly Aerospace підпалили свічки на торті ракетним двигуном – відео

При цьому у Національній астрономічній обсерваторії кажуть, що зазвичай щомісяця на Землю падають кілька метеорів, однак часто люди їх просто не помічають.

Що таке метеор?

Це явище, що виникає через згоряння в атмосфері Землі дрібних метеорних тіл (наприклад, уламків комет чи астероїдів). Під час входження в атмосферу Землі більшість з них згорають.

Навіть ті, що долітають до землі, по дорозі істотно зменшують свою масу, тож до нас долітають тільки рештки, які зазвичай встигають охолонути.