Для чого потрібен ресурс StopNCII.org

Нова платформа дозволить людям з усього світу активно перешкоджати розповсюдженню їхніх інтимних зображень на залучених до проєкту платформах. Щоб перевірити, чи не розповсюджуються ваші інтимні фотографії мережею, потрібно завантажити зразки своїх інтимних фото в хешованому вигляді на StopNCII.

Не пропустіть Допомога на відстані: яким має бути сучасне обслуговування клієнтів

Платформа побудована з урахуванням низки вимог конфіденційності та безпеки, тому хешує зображення, що перевіряються, відразу на пристрої користувача і завантажує лише хешовані дані. Самі зображення не залишають пристрій, стверджують розробники.

  • Якщо виявиться, що ваші фотографії розповсюджуються на платформах, що беруть участь у проєкті, тих же Facebook чи Instagram, ви отримаєте повний контроль над ними, і зможете їх видалити.
  • Також платформа StopNCII використовує технологію хешування зображень, яка надає завантаженому фото унікальний безпечний ідентифікатор.

Технологічні компанії, що беруть участь у програмі, бачать цей ідентифікатор і можуть скористатися ним для того, щоб визначити, чи хтось намагається поділитися цими зображеннями на їх платформах. Тобто користувача повідомлять, якщо його фото почнуть поширять у майбутньому.