На думку депутата Мілонова, володіння дорогими моделями смартфонів сприяє появі шкільної еліти. Одні діти заздрять іншим і це призводить до "непотрібних соціальних змагань".

Цікаво Кого чекає Україна: які компанії мають офіційні представництва, а про які ми лише мріємо

Рішення всіх проблем

Рішенням проблеми повинна стати реформа. Її пропонується провести у два етапи:

  • Спочатку слід визначити список смартфонів, якими буде дозволено користуватися у стінах шкіл. Це повинні бути недорогі моделі, які зможуть дозволити собі сім'ї всіх учнів, яким би не був їхній достаток.
  • Тим часом місцеві виробники візьмуться за створення спеціальних російських смартфонів "Школофон" – назву Мілонов запропонував сам.
  • "Школофони" будуть однаковими для всіх: недорогими та ідентичними в дизайні.
  • Коли ґаджети будуть готові, всі інші моделі смартфонів можна буде заборонити для використання у школах.

Таким чином, гадає депутат, атмосфера у навчальних закладах стане більш здоровою, а суперницькі настрої більше не виникатимуть.

Нагадаємо, Віталій Мілонов – депутат Держдуми РФ, який чи не найчастіше з'являється у мемах та жартах через свої закони. Наприклад, він виступав проти викладання у школах Дарвінізму (теорія еволюції), проти телеканалу MTV і його "вульгарності", співачок Мадонни та Леді Гаги, газованих напоїв, iPhone і навіть проти "Гри престолів". Серіал він звинуватив у надмірній кількості еротики та жорстокості. На його думку, такі продукти повинні проходити попередню оцінку експертів, які будуть вирішувати, чи можна випускати їх в ефір. Мілонов також просив Тіма Кука, главу компанії Apple, випустити для Росії спеціальну версію iOS, де не буде "гейських emoji".