Про це повідомляє GSMArena.

Читайте також: Meizu презентувала ряд нових смартфонів: скільки вони будуть коштувати в Україні

Компанія Meizu вже понад рік не випускала нових смартфонів своєї лінійки Note. І ось китайський виробник почав розміщувати тизери нового флагманського Meizu Note 8, які готують публіку до майбутнього дебюту смартфона. Відзначимо, презентація новинки запланована на 25 жовтня 2018 року. Подія новинки пройде в Beijing Performing Acts Center в 14:30 за місцевим часом.

Meizu Note 8
Meizu презентує новий смартфон Note 8

Meizu називає новинку National Optical Technology Expert – перші літери утворюють слово Note. Це вважається натяком на оптичний сканер відбитків пальців, вбудований в дисплей ще не представленого флагмана, подібний до того, який вже знайшов собі застосування в раніше анонсованих компанією телефонах Meizu 16.

Meizu Note 8
Meizu Note 8 презентують 25 жовтня

Це безперечно високотехнологічна функція. І це означає, що новинка не буде подібна до Meizu M6 Note, який, подібно до інших розумних телефонів лінійки M Note від компанії Meizu, відноситься до числа мобільних пристроїв середнього класу.

Таким чином, в жовтні цього року побачить світ ще один флагманський смартфон. Втім, слово optical ("оптичний") в тізері може також стосуватися того, що в ньому знайдуть собі застосування поліпшені лінзи камери.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно