Як повідомляє Android Authority, це перше рішення на ринку з новітніми ядрами і відеоприскорювачем ARM.

Читайте також: Голова AMD розповіла про майбутнє процесорів Ryzen Threadripper

Основні характеристики та особливості. Новий чіпсет, який представляє собою багаторежимну однокристальну систему, включає 5G-модем Helio M70 з можливістю роботи на частотах менше 6 ГГц, ядра ARM Cortex-A77 і графічний прискорювач Mali-G77.

Також заявлена ​​підтримка запису і відтворення відео 4K з частотою 60 кадрів в секунду і камер з роздільною здатністю до 80 Мп.

MediaTek
Основні характеристики нового процесора MediaTek

Компанія заявила, що новий модем здатний завантажувати дані на швидкості до 4,7 Гбіт / с, тоді як максимальна швидкість віддачі становить 2,5 Гбіт / с. Крім того, функції інтелектуального енергозбереження підвищують енергоефективність модему на 50%, збільшуючи тим самим час автономної роботи.

Інші характеристики та дата виходу. Тактові частоти, кількість ядер та інші докладні технічні характеристики виробник поки не оголосили. Терміни випуску нового процесора і поява перших пристроїв з ним також поки не оголошені.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно