Як повідомляє GSMArena, Тім Кук впевнено заявив, що ніколи не був так оптимістично налаштований щодо нинішнього стану корпорації і її подальшого розвитку.

Читайте також: Конкуренти далеко позаду: Apple Watch залишається лідером на ринку смарт-годинників

За словами очільника Apple, зараз корпорація "садить насіння" для майбутніх продуктів, які зведуть всіх з розуму. Ділитися деталями він не став, лише підтвердив, що у компанії є велика дорожня карта фантастичних продуктів.

Концепт гнучкого iPhone
Концепт гнучкого iPhone

Плани компанії. З чуток, вже в цьому році будуть представлені AirPods другого покоління, в яких розробники поліпшать звучання і впровадять функцію шумозаглушення.

Що стосується Apple Watch, то в майбутніх моделях варто очікувати ще більше корисних опцій, пов'язаних з відстеженням здоров'я користувача. Зокрема, корпорація шукала спосіб вимірювання рівня глюкози в крові.

Концепт смарт-окулярів від Apple
Концепт смарт-окулярів від Apple

Тім Кук також згадав про плани знизити ціну MacBook Air з дисплеєм Retina.

Сервіси компанії. Він додав, що до 2020 року компанія має намір збільшити доходи від сервісів до 50 мільярдів доларів. Очікується, що вже в цьому місяці Apple оголосить про введення підписок на новини і представить аналог Netflix для стрімінга фільмів, серіалів і телешоу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно