Про це гендиректор Tesla написав на своїй сторінці у сервісі мікроблогів Twitter.

Цікаво Model Y відправили першим замовникам: кросовер Tesla надійшов у продаж випереджаючи графік

Ми готові виробляти апарати штучної вентиляції легенів, якщо спостерігатиметься їх нестача,
– написав Маск.

Так він відповів одному з підписників на прохання переобладнати фабрику Tesla для виготовлення апаратів для вентиляції.

Маск також додав, що Tesla виготовляє автомобілі зі складними системами, SpaceX робить космічні апарати із системами життєзабезпечення, тому апарати для штучної вентиляції не є складними у виробництві, але не можуть бути вироблені миттєво.

Варто зазначити, що апарати штучної вентиляції легенів є критично важливими в ситуації з коронавірусів. Це – один з ключових елементів у лікуванні людей з COVID-19, що мають важкі ускладнення дихальної системи й потребують госпіталізації.

  • Раніше Маск відмовився закривати фабрику Tesla у Фрімонті на вимогу влади штату. Він заявив, що в жодного працівника фабрики не зафіксовано коронавірусної інфекції. Поза тим Маск зазначив, що будь-який працівник фабрики може прийняти рішення не йти на роботу, якщо відчуває слабкість чи симптоми ГРВІ.
  • Також Ілон негативно ставиться до ажіотажу та паніки навколо пандемії і вже неодноразово зазначав, що вона може нанести більше шкоди людям ніж саме захворювання.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно