Про це повідомляє "Економічна правда".

Читайте також: Google представила штучний інтелект, якого не відрізнити від людини: запис

Маск спільно з своєю The Boring Company будує під Лос-Анджелесом високошвидкісну підземну магістраль Loop, яку планують запустити поряд із метрополітеном. За словами підприємця, новий транспорт дозволить жителям міста подорожувати від центру міста до аеропорту всього за 8 хвилин. Варто зазначити, що одна капсула Loop вміщує до 16 осіб, квиток на неї обійдеться всього в 1 долар. На тестах капсули розганялися до декількох сотень кілометрів на годину, а їх середня швидкість складе близько 240 кілометрів на годину.

Метрополітен Лос-Анджелеса незабаром пообіцяв опублікувати подробиці партнерства з компанією Маска. А зараз The Boring Company в процесі узгодження першого тунелю під Лос-Анджелесом. Цей проект повинен стати першим кроком до 60-мильної тунельної мережі по всьому місту.

За словами директора компанії Стіва Девіса, тунель з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско, наприклад, може бути побудований за кілька тижнів,

Читайте також: Вчені навчили робота одягати хворих: відео

Разом з Маском і Девісом в ході зустрічі на сцені перебував равлик The Boring Company на ім'я Гері. За словами Маска, одна з цілей його компанії – бурити тунелі з такою ж швидкістю, з якою пересувається равлик.