Клуб власників електромобілів Tesla у Нью-Йорку зобразив ранній прототип Cybertruck у фірмовому автосалоні марки в одному з районів цього мегаполісу. Машина обнесена огорожею, що натякає на можливість подивитися на неї лише з відстані.

Цікаво Ілон Маск підтвердив, що у Cybertruck буде двостороння система зарядки

Що відомо про Tesla Cybertruck

  • Вперше пікап продемонстрував сам Ілон Маск ще у 2019 році.
  • Згодом Маска за кермом Cybertruck помітили поряд із одним з ресторанів Лос-Анджелеса.
  • На початку 2020 року Маск продемонстрував прототип під час інтерв'ю відомому телеведучому, потім машина виставлялася ще на кількох заходах.
  • Після шестимісячної перерви пікап з'явився на будівельному майданчику в Техасі, де будують завод з його майбутнього виробництва.

У Нью-Йорку Tesla повинна відкрити новий автосалон, тому не можна виключати, що в рекламних цілях прототип пікапа переміститься туди на якийсь час.

Електромобіль цікавий не лише незвичайною формою кузова, але і його конструкцією із застосуванням панелей з нержавіючої сталі. На презентації у 2019 році глава компанії також заявляв про наявність куленепробивного скла, але одне з них після удару важким предметом все-таки тріснуло, через те, що на тестах перед презентацією була пошкоджена основа дверей.