Користувачі Twitter запитали у голови компанії, чи планує Tesla "розширити Gigafactory в Азії за межами Китаю".

Так, але спочатку нам потрібно закінчити Giga в Берліні і другу Giga у США, щоб обслуговувати східну половину Північної Америки,
– відповів Маск.

Важливо Електрокари Tesla виявилися в кінці рейтингу надійності та якості

Де збудують новий завод Gigafactory

Глава Tesla не розкрив подробиць, але передплатники відразу припустили, що новий завод буде розташований у Південній Кореї або Японії. Обидві країни є лідерами в автомобільної промисловості і роблять ставку на відновлювальні джерела енергії та електромобілі.

Крім того, у кожній з цих країн у Tesla давні партнери, зокрема, постачальники акумуляторів. Розміщення наступної фабрики в одній з цих країн буде логічно з точки зору логістики, повідомляє Electrek.

Проте швидше за все, будівництво нової Gigafactory – п'ятої за рахунком – почнеться не раніше, ніж через два роки. Зараз у Tesla в пріоритеті інші завдання: нарощування виробничої потужності в США, будівництво Gigafactory в Остіні і в Берліні, а також розширення Gigafactory в Шанхаї. Перший пункт відноситься до заводам у Фрімонті і Неваді.

Для чого Tesla ще один завод

Підвищений попит на електромобілі Tesla застав Маска зненацька, тому глава компанії швидко збільшує кількість вироблених електромобілів, щоб задовольнити попит потенційних покупців.

Цікаво Tesla випустила фірмові шорти: користувачі обвалили офіційний сайт

Те ж можна сказати і про другий пункт – будівництво фабрики в Остіні, штат Техас. Завод буде спрямований на покупців у Північній Америці, яким поки що доводиться чекати кілька тижнів отримання купленого електромобіля. Tesla обіцяє завершити будівництво Gigafactory вже в наступному році.