Марк Цукерберг

20 фактів з життя мільярдера та власника Facebook Марка Цукерберга
14 трав
14:00
Засновнику Facebook Марку Цукербергу 14 травня виповнилося 37 років. Він мільярдер, інноватор та просто людина, яка змінила світ. А ще Марк філантроп, не схильний демонструвати своє багатство і в той же час витрачає мільйони доларів на власну безпеку. Техно 24 зібрав разом деякі факти з життя та діяльності незмінного директора Facebook.
"Флойд не повернеться": Цукербег, Безос та інші бізнесмени відреагували на вирок вбивці
21 квіт
20:15
Поліцейського Дерека Шовіна суд визнав винним у вбивстві Джорджа Флойда, яке трапилось у травні 2020 року. Тоді він з жорстокістю коліном придушив темношкірого американця. Найвищі американські керівники бізнесу швидко відреагували на рішення суду.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.