У новому звіті, опублікованому джерелом, говориться, що Meta, яка є власницею соціальної мережі Facebook, планує відкрити мережу фізичних роздрібних магазинів. У них покупці зможуть ознайомитися з усім асортиментом продуктів та послуг, пропонованих підрозділом Reality Labs.

Цікаво Microsoft анонсувала власний метаверс: що він запропонує та коли його чекати

Магазини Meta

  • В таких торгових точках, наприклад, можна буде випробувати VR-шоломи Oculus чи окуляри доповненої реальності й загалом оцінити роботу не лише пристроїв віртуальної та доповненої реальностей, а й самого метаверсу, коли він офіційно буде запущений.
  • Ідею обговорюють ще начебто з минулого року, але після ребрендингу проєкт почав набирати обертів.
  • Перший роздрібний магазин Meta може відкрити в Берлінгеймі, штат Каліфорнія.

Ранні візуалізації можливого магазину демонструють мінімалістичний і сучасний дизайн. З назвою ще не визначились. Як пише NYT, компанія розглядає кілька варіантів, серед яких поки що фаворитом є Facebook Store.

Ціль такої мережі офлайнових майданчиків – зробити світ "більш відкритим і взаємопов'язаним". За задумом, магазини повинні викликати у покупця такі емоції, як "цікавість, близькість", а також відчуття того, що йому тут раді, коли він використовує гарнітуру. Вони допомогли б показати, що віртуальна реальність і доповнена реальність можуть бути веселими та захопливими – саме такими, якими їх бачить Цукерберг.

Про строки нічого невідомо. Проте ясно, що в кінцевому підсумку такі магазини охоплять весь світ. Представниця Meta заявила, що компанія не може підтвердити ці плани.