Віртуальна домашня іграшка дозволить вам подбати про прекрасного супутника мандалорця, нагодувавши його юшкою з кальмарів і макаронами. Також з Грогу можна буде пограти в міні-ігри та розблокувати низку нарядів.

Не пропустіть Пішла епоха: знакові ґаджети з минулого, які викликають ностальгію

Особливості тамагочі Грогу:

  • Грогу у вигляді Tamagotchi Nano матиме 12 різних образів.
  • Доступно 10 міні-ігор в залежності від того, як ви взаємодієте з Грогу. 2 додаткові міні-ігри доступні в будь-який час.
  • Можна годувати Грогу юшкою з кальмарів і макаронами. Якщо нагодувати Грогу занадто багато кальмаровим супом, кальмар стрибне на нього.
  • Грогу навідують гості, вони приходять щогодини
  • Вікові обмеження – 8+
  • У комплекті доступно 2 батарейки (LR44), а для роботи іграшки не потрібен Wi-Fi.

Слоган гри звучить так: "Чи зможете ви успішно виховувати Грогу, або ж Темний Десантник забере його першим?".

Повернення тамагочі

Мода на тамагочі повертається – маленькі цифрові домашні улюбленці відроджуються і протягом останніх кількох років їхня популярність зростає. Нові ітерації тамагочі вже не такі звичні, як це було колись. Тепер вони можуть мати камери, продаватися у форм-факторі смарт-годинник, крім того, компанії випускають спеціальні брендовані версії, як от R2-D2, яка з'явилася минулого року під брендом Star Wars.

Читайте на сайті Японський міністр оголосив війну дискетам: їх досі використовують для 1900 державних процедур

Bandai Namco заявляє, що іграшка Grogu буде доступна для попереднього замовлення "вже незабаром" на Amazon. Що стосується "Мандалорця", то серіал продовжиться третім сезоном на Disney Plus у лютому 2023 року.