Основні зміни. Насамперед варто відзначити можливість переглядати бібліотеку у вигляді списку, а також сортувати ігри за алфавітом або за датою останнього запуску.

Читайте також: Гру Destiny 2 можна безкоштовно отримати в Steam

Крім того, геймерам буде доступна функція приховування невстановлених на комп'ютер тайтлів. Інше корисне нововведення -– зменшення габаритів патчів. Завдяки спеціальним інструментам, розробники зможуть стискати оновлення до більш-менш "пристойних" розмірів.


Оптимізований розмір оновлень на прикладі апдейта для Fortnite

Нові функції та можливості. Згадки заслуговує і функція, яка давним-давно доступна в Steam – користувачі нарешті зможуть дізнатися, скільки часу вони провели в тій чи іншій грі.

Також магазин Epic Games Store розжився "бандлами" – ігровими наборами на манер колекції тайтлів про Бетмена, яку зовсім недавно роздавали безкоштовно.


Бібліотека в Epic Game Store зазнала суттєвих змін

Доступність. Крім іншого, сервіс цифрової дистрибуції став більш доступним користувачам зі східних країн. Так, геймери з Піднебесної отримали підтримку китайської мови, а жителі Туреччини відтепер зможуть оплачувати покупки за допомогою популярної в країні системи Turkey GPay.

Майбутні оновлення. Представники Epic Games Store не збираються зупинятися на досягнутому. У майбутніх оновленнях вони планують гарненько попрацювати над інтерфейсом і додати спливаючі меню, а також ввести підтримку 3D Secure для європейських геймерів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно