Що сталося? Нагадаємо, після виходу в 2015 році 12-дюймового MacBook з новим механізмом клавіатури "метелик" користувачі почали масово скаржитися на залипання клавіш, а за статистикою ця клавіатура ламається удвічі частіше класичної.

Читайте також: Apple готується до перенесення виробництва власних ґаджетів за межі Китаю

Нові проблеми офіційне рішення компанії. Як повідомляє Tom's Hardware, Apple оголосила про зняття з продажу та повернення партій MacBook Pro зразка середини 2015 року. Згідно з публікацією на офіційному сайті компанії, зазначені моделі схильні до ризику загоряння через проблеми зі вбудованим акумулятором.

Всім власникам "проблемних" ноутбуків, куплених в період з вересня 2015 року по лютий 2017 року компанія пропонує безкоштовну заміну потенційно небезпечного компонента в авторизованих сервісних центрах. За наявною інформацією, така процедура займе від одного до двох тижнів.

Інші проблеми з пристроями. Раніше апаратні проблеми були виявлені і у більш свіжої моделі MacBookPro. Продуктивна начинка ноутбука на базі процесора Intel Core i9 швидко перегрівалася, істотно знижуючи тактову частоту CPU. Примітно, що представники Intel назвали таку поведінку пристрою нормальним.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно