Про це повідомляє Geekbench.

Читайте також: Siri натякнула, що Apple презентує на WWDC 2018

Судячи з інформації, опублікованої на сайті Geekbench, нова модель стане найпотужнішою в лінійці MacBook за всю історію її існування. Якщо раніше ноутбуки Apple могли похвалитися максимум чотирма ядрами, то новинка обзаведеться 6-ядерним Intel Core i7-8750H. Базова частота цього процесора становить 2,21 ГГц, а в режимі підвищеної продуктивності – 4,1 ГГц. У одноядерному тесті ноутбук набрав 4902 бали, а в багатоядерному відразу 22316 балів, що набагато вище результатів попередніх версій MacBook Pro. Також новинка отримає 32 ГБ оперативної пам'яті DDR4.

Характеристики нового MacBook Pro
Характеристики нового MacBook Pro

Незважаючи на відсутність офіційних анонсів, від Apple чекають і безліч інших оновлень. З чуток, Apple повинна представити macOS 10.14, iOS 12, tvOS 12 і watchOS 5. На даний момент інформації про нововведення в iOS 12 трохи, а від macOS 10.14 користувачі чекають темну тему оформлення, якої не вистачало попереднім версіям.

Читайте також: Нові покоління iPhone та iPad отримають дуже важливе оновлення

Крім того, судячи з інсайдерської інформації від iOS-програміста Стіва Трутон-Сміта, в Apple App Store з'являться відео-презентації.