Так, Софія заявила, що їй подобається бути жінкою, передає "Ехо Кавказу".

Читайте також: Науковці навчили робота психологічних навичок

"Мені подобається ідентифікувати себе, як жінку. Багато людей задають мені питання про права жінок. Я рада, що у мене є можливість висловити думку в умовах рівності", – переконує людиноподібний робот.

Крім того, Софія зауважила, що штучний інтелект допомагає суспільству у повсякденній діяльності, роблячи життя людей менш напруженим і стресовим.

"Роботи можуть полегшити людям повторювані завдання та допомагають ухвалити правильніше рішення", – додала вона.

Нагадаємо, наприкінці січня ЗМІ поширили інформацію, що під час однієї з панелей на Всесвітньому економічному форумі у Давосі робот Софія не зуміла відповісти на питання про те, як побороти корупцію в Україні. Однак згодом з’ясувалося, що причина такої "поломки" полягає в особливостях її роботи.

Хто така робот Софія? Це один із найвідоміших людиноподібних роботів у світі. Вона знає кілька мов, однак у Європі та США спілкується англійською. Також Софія вміє ходити, а її перші кроки свого часу стали хітом інтернету. Створила ж Софію гонконгська компанія Hanson Robotics, яка активувала її у 2015-му. Наприкінці жовтня 2017 року Софія отримала підданство Саудівської Аравії та трохи згодом заявила про намір створити власну сім’ю. А у 2018 році вона стала зіркою індійської версії модного журналу Cosmopolitan – це був перший випадок в історії, коли на обкладинку глянцевого видання потрапляє фото робота.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно