Про це повідомили у прес-службі компанії.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, продажі зросли на 4,1%.

Цікавий рейтинг: Хто продає найбільше: Топ-3 компанії-лідери з виробництва смартфонів

Зокрема, підрозділ LG Home Appliance&Air Solution показала рекордні продажі 6,10 трильйонів вон (5,23 мільярдів доларів). Як пояснили у компанії, такі високі прибутки пов’язані із збільшенням продажів продукції високого попиту, такі як кондиціонери.

При цьому у підрозділі LG Mobile Communications у другому кварталі 2019 року навпаки відбулось зниження продажів на 21,3%. Загалом, прибуток склав 1,61 трильйона вон (1,38 мільярда доларів).

Як пояснює виробник, такі результати спричинив застій на ринку смартфонів, а також конкуренція із китайськими брендами.

Що відомо про LG? LG є однією з найбільших виробників у сфері новітніх технологій. Компанія має по всьому світу 140 підприємств, на яких працює понад 70 тисяч людей. До складу LG входять п’ять компаній: Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions і Business Solutions.

LG є одним із провідних світових виробників телевізорів, холодильників, кондиціонерів, пральних машин і мобільних пристроїв тощо. У 2018 році обсяг світових продажів компанії становив 54,4 мільярда доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно