На жаль, технічна інформація про пристрій не розкривається. Але оприлюднені зображення дозволяють отримати уявлення про зовнішній вигляд новинки, повідомляє 3DNews.

Читайте також: Amazon тестує нову унікальну систему доставки

Дизайн робота-помічника LG. У плані форми корпусу робот схожий на "матрьошку". У верхній частині пристрою розташований дисплей. Швидше за все, також буде реалізована підтримка сенсорного управління.

LG робот
LG запатентувала робота-помічника

Над екраном можна помітити два "вічка": там розташуються камери для організації відеотелефонії та відстеження переміщень користувачів.

LG робот для дому
Робот-помічник від LG допомагатиме керувати "розумним" будинком

Характеристики робота-помічника від LG. Можна припустити, що робот надасть користувачам можливість спілкуватися з інтелектуальним асистентом. Таким чином, господарі "розумного" будинку зможуть за допомогою голосових команд запитувати потрібну інформацію та взаємодіяти з іншими побутовими смарт-приладами.

LG робот для дому
LG не повідомляє дату стартів продажів робота-помічника

Дата випуску розумного-робота LG. На жаль, про можливі терміни випуску комерційного пристрою з описаним дизайном поки нічого не повідомляється.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно