Як повідомили у прес-службі LG, серед іншого компанія показала телевізор LG OLED Fall з унікальним 88-дюймовим OLED- дисплеєм Flexible Open Frame. Він має радіус кривизни до 1000R, тож підходить як для користувачів, так і для застосування у сфері B2B.

Читайте також: Американці випустили розумну духовку з доповненою реальністю

Також компанія представить інформаційну панель LG Transparent OLED Signage. Це 38-відсотковий прозорий дисплей, який дає змогу бачити речі у дуже чіткому зображенні, яке накладається перед об’єктом. Безрамковий дизайн інформаційної панелі Transparent OLED Signage може бути викладений у вигляді мозаїки.

Окрім того, LG покаже інноваційну відеостіну Even Bezel Video Wall. Вона має товщину 0,44 мм та забезпечує яскраві, динамічні зображення з рівномірними кольорами для ще вищих і ширших кутів огляду без спотворень.

Також компанія LG представить продукти з захистом від води та пороху для реклами на вулицях. До прикладу модель 55XE4F є водонепроникною і на 64% легшою та на 37% тоншою з попередню модель. Тож її можна встановлювати у будь-якому місці, наприклад, на стіні, стелі або підставці.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно