Що нового в webOS 6.0

У webOS 6.0 з'явився оновлений модуль LG ThinQ AI, який оснащений підтримкою нових голосових команд, повідомляє 24 канал. Це зробить управління телевізором і пошук по потоковим сервісів в мережі ще простішим, як запевняє виробник.

Цікаво LG в рамках CES 2021 покаже гнучкий OLED-монітор, який змінює форму

  • Головний екарн

Домашній екран в оновленій версії був повністю перероблений: тепер він забезпечує більш швидкий доступ до часто використовуваних додатків і суттєво спрощує процес пошуку контенту за допомогою рекомендацій, заснованих на перевагах користувача та історії перегляду.

  • Дистанційка

Пульт дистанційного керування Magic Remote забезпечує більш просте управління при використанні функції розпізнавання голосу на основі LG ThinQ AI. Magic Remote має більш швидке сполучення з телевізором та іншими пристроями, а також оснащений гарячими клавішами для доступу до популярних сервісів.

Magic Remote
Пульт дистанційного керування Magic Remote отримав нові функції

У Magic Remote є NFC-функція під назвою Magic Tap, яка пропонує миттєвий обмін контентом між телефонами і телевізором – необхідно просто доторкнутися смартфоном з підтримкою NFC до пульту Magic Remote, щоб почати перегляд контенту, що зберігається на телефоні.

  • Magic Link

З'явилася і поліпшена версія Magic Link під назвою Magic Explorer. Вона пропонує можливість ознайомитися з додатковою інформацією, яка стосується того, що відображається на екрані. Це дозволяє швидко дізнаватися про акторів, місцях зйомок і інші подробиці про фільми і шоу.

  • Інтуїтивний процес пошуку та покупки контенту

Функція content dependent забезпечить легкість та інтуїтивну зрозумілість процесу придбання продуктів, які пропонуються ефірними каналами і телевізійними сервісами LG. Нова функція Next Picks проаналізує переваги глядачів з метою пошуку додаткового контенту, який відповідає їхнім смакам.