Про це повідомляє 3D News.

Читайте також: Dell представила Alienware m17 – найтонший і найлегший ноутбук із серії

Ноутбук отримав низку удосконалень, які підвищують комфорт і продуктивність роботи. Перш за все, товщина апарату знизилася до 14,95 міліметра, а вага починається з 1,11 кілограма при діагоналі екрану в 14 дюймів. Модель обзавелися акустичною системою з двох високочастотних динаміків і двох розташованих під ними низькочастотних динаміків з технологією Dolby Atmos, що забезпечує реалістичне і якісне звучання.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon
Lenovo ThinkPad X1 Carbon став ще тоншим та легшим

ThinkPad X1 Carbon отримав масив з чотирьох мікрофонів з широкою зоною чутливості. Технологія дозволяє влаштовувати телеконференції і користуватися голосовими помічниками Cortana або Alexa навіть в людних приміщеннях – розпізнаватися буде тільки голос власника.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon
Lenovo ThinkPad X1 Carbon вважається найлегшим 14-дюймовим ноутбуком у світі

Ноутбук отримав бтарею, яка забезпечує до 15 годин автономної роботи, а також вбудований бездротової модем LTE-A, який розширює можливості для роботи поза офісом і вдома. Сумісність зі стандартом CAT 16 LTE дозволяє скачувати інформацію з гігабітними швидкостями в мережах 4G.

Читайте також: Ігровий планшет ASUS ROG Mothership отримав потужну відеокарту NVIDIA GeForce RTX 2080

Серед інших характеристик "найлегшого 14-дюймового ноутбука у світі" можна згадати процесори Intel Core 8 покоління, до 16 ГБ оперативної пам’яті, накопичувач PCIe SSD об'ємом до 2 ТБ, повноформатний роз'єм HDMI, два порти USB 3.1 і два порти USB-C Thunderbolt.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon
Lenovo ThinkPad X1 Carbon надійде у продаж у червні

Вихід на ринок Lenovo ThinkPad X1 Carbon відбудеться лише в червні, а коштуватиме новинка від 1 710 доларів (близько 47 400 гривень) на ринку США.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно