Про це повідомляє GSMArena.

Читайте також: Виглядає неймовірно: Lenovo показала перший у світі гнучкий смартфон

Багато користувачів вже бачили в мережі відеоролик з незвичайним смартфоном-слайдером, екран якого займає майже 100% поверхні пристрою. Вважається, що новинка отримає назву Lenovo Z5 Pro.

Lenovo Z5 Pro
Lenovo показала новий смартфон Z5 Pro

Нарешті з'явилися і підтвердження реальності цього смартфона. Віце-президент Lenovo Ліу Джун в ході прес-конференції в Пекіні тримав в своїх руках розглянуту новинку. Більше того, інший віце-президент компанії Чан Чен розмістив зображення в китайській соціальній мережі Weibo і доповнив офіційну інформацію про розумний телефон – його представлять вже 1 жовтня 2018 року.

Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro стане першим смартфоном-слайдером на ринку

Відзначимо, Lenovo Z5 Pro – розумний телефон з великим дисплеєм і дуже маленькими екранними рамками. Хоча Ліу Джун і не розкривав слайдер, показуючи його, але, як уже зазначалося вище, відеоролик, що показує цю нехарактерну для сучасних смартфонів, особливість новинки з'являвся в мережі ще на початку вересня.

Lenovo Z5 Pro
Характеристики Lenovo Z5 Pro не розголошуються

Через те, що в повноекранному смартфоні на передній панелі все одно необхідно розмістити цілий ряд компонентів, виробники часто використовують для цього екранний виріз. Але повернення до формфактору слайдера може багатьом користувачам сподобатися більше.

Огляд смартфона-слайдера Lenovo Z5 Pro – дивіться відео

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно