Про це повідомляє Mysmartprice.

Читайте також: Lenovo випустила розумний дисплей, що працює за принципом смарт-колонки

За словами керівника компанії Lenovo, майбутня новинка отримає високопродуктивний процесор, який ще навіть не був анонсований.

Топ-менеджер відмовився розкривати будь-які подробиці про майбутній флагман, за винятком того, що його апаратну основу складе чіпсет Snapdragon 855. Очікується, що саме він разом з оновленим модемом нового покоління зможе забезпечити роботу смартфону на швидкостях 5G.

Як Lenovo обдурила своїх фанатів

Це далеко не перша претензія Lenovo на випуск смартфона з категорії "найперший". Раніше в цьому році виробник заявив, що готується представити перший по-справжньому безрамковий апарат без виїмки з 4 ТБ вбудованої пам'яті і здатністю працювати до 45 діб без підзарядки.

Lenovo Z5
Lenovo Z5 не отримав обіцяного абсолютно безрамкового екрану

На ділі обіцяна новинка виявилася прохідною моделлю. Можна навіть сказати, що пристрій не отримав нічого з того, що обіцяв виробник. Lenovo перехитрила своїх клієнтів, замінивши 4-терабайтний накопичувач на зовнішню Time Machine, а безрамковий дисплей – екраном з "монобровою".

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно