Як розповіли 24 каналу у пресслужбі Lenovo, їхні інженери усунули пластикову клейку стрічку з нижньої частини пакування, представивши коробки, які виконують захисну функцію та закриваються без сторонніх елементів.

До теми Небезпека у дрібницях: Англія заборонила пластикові соломинки та ватні палички

В чому унікальність

Нова конструкція пакування має самоблокувальний елемент із двома кліпсами внизу та відповідними отворами для фіксації, що забезпечують більшу стабільність.

Як пояснили у компанії, відокремлення пластикової стрічки від картонної коробки є проблемою на переробних підприємствах. Тож новий метод пакування, що використовує менше пластику, сприяє тому, що більше картону потрапляє на переробку.

Також у компанії додали, що Lenovo почала впроваджувати ініціативи щодо екологічності, понад десятиліття тому. Завдяки цьому вдалось зекономити понад 3100 тонн пакувальних відходів.

Ще одне цікаве рішення Lenovo – використання формованої целюлози, волокна та поліетилену низької густини (ПНГ), замість традиційного полістирольного паковання, виготовленого з пінопласту.

Актуально Lenovo вдалось істотно наростити прибуток попри кризу

Крім того, у 2008 році компанія Lenovo почала використовувати повністю перероблюваний пакувальний матеріал. А починаючи з 2018 року ThinkPad X280 постачається з термоформованими подушками з бамбука (одна з найбільш швидкорослих рослин у світі з річним циклом життя, що не створює токсичних відходів у процесі виробництва) та цукрового очерету.