За словами виробника, її новинка Motorola Edge X30 першою в історії набрала 1 мільйон балів у популярному тестовому додатку AnTuTu. Все завдяки потужному флагманському чипу Qualcomm.

Цікаво Допомога на відстані: яким має бути сучасне обслуговування клієнтів

Коли вийде Motorola Edge X30

1 грудня компанія розкрила подробиці про майбутній смартфон. Перш за все назвали дату анонсу. Як і очікувалося, відбудеться повноцінна презентація вже 9 грудня. Продажі почнуться 15 грудня.

  • Цю інформацію розмістив на офіційній сторінці Lenovo в соціальній мережі Weibo генеральний директор підрозділу смартфонів Lenovo Чен Цзін.
  • Також була опублікована фотографія з десятками нових смартфонів, готових до відправлення.

Motorola Edge X30
Смартфони Motorola Edge X30 готові до відправлення в магазини / Фото Чен Цзін

  • Директор додав, що поліпшення продуктивності мобільних пристроїв відбувається в той час, коли технологія віртуальної реальності стає все більш популярною, а світ зміщується в бік метаверсу.
  • Про це він згадав невипадково, адже компанія Qualcomm, відповідальна за випуск чипів Snapdragon 8 Gen 1, робить велику ставку на штучний інтелект у своїх нових процесорах. А точніше на їхню здатність вирішувати важкі завдання за допомогою розумних алгоритмів та конкурувати з продуктами Apple і Google. Останні восени 2021 року випустили смартфони iPhone 13 і Pixel 6 з потужними інструментами обробки машинного навчання.

Такий зовнішній вигляд приписують новому Motorola Edge X30
Такий зовнішній вигляд приписують новому Motorola Edge X30 / Фото OnLeks

100 смартфонів у подарунок

Крім усього іншого, компанія оголосила, що роздасть 100 смартфонів Motorola Edge X30 шанувальникам. На жаль, смартфони розігрують тільки між користувачами соцмережі Weibo в Китаї. Там новинку вже можна передзамовити.