Як передає Fox News, CamSoda вирішив безкоштовно відкрити доступ усім, хто зараз перебуває на борту ізольованого в Японії судна.

Цікаво: До Дня Валентина Pornhub пропонує замовити відеовалентинку

Як розповів заступник керівника сайту Дерена Паркера, цю акцію влаштували аби відволікти пасажирів і членів екіпажу від коронавірусу і допомогти впоратися з нудьгою.

Як отримати доступ

Щоб отримати доступ до порнографії, пасажирам потрібно вислати співробітникам порносайту туристичні документи електронною поштою. Щоправда керівництво перевізника ще не надало відповіді на пропозицію компанії.

Що відомо про Diamond Princess

Це туристичний лайнер, на борту якого перебувають 3700 осіб з 56 країн. Тисяча людей це члени екіпажу, зокрема 25 українців.

Пасажирів, у яких виявили вірус, відправляють до лікарень Японії. А решта людей змушені перебувати на судні щонайменше 14 днів. Станом на 13 лютого, на коронавірус на судні захворіло 218 людей, в тому числі 2 українців – 25-річний чоловік і 37-річна жінка.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно