Як пише Bloomberg, про таке рішення заявив глава компанії Сундар Пічаї. Він також додав, що докризовий рівень найму збережеться тільки в ключових областях. Ситуація з обмеженнями триватиме щонайменше до кінця року.

До теми Google роздає безкоштовну рекламу українському бізнесу

"Колишній темп збережеться в невеликій кількості стратегічних областей, де користувачі та компанії покладаються на Google і чекають нашої постійної підтримки – в тих областях, де наше зростання має вирішальне значення для їхнього успіху", – додав Пічаї.

Причина

Причина такого рішення очевидна – пандемія коронавірусу та серйозні збитки для світової економіки. Як бачимо, від кризової ситуації не застраховані навіть такі гіганти, як Google.

У 2019 році компанія прийняла на роботу 20 тисяч співробітників. Такий же показник корпорація мала повторити і в 2020 році. Але з січня цього року компанія взяла на роботу всього 4 тисяч нових співробітників.

При цьому корпорація вирішила підтримати інших бізнесменів – компанія виділила 800 мільйонів доларів на допомогу бізнесу, який постраждав від пандемії коронавірусу.

Також фінансову допомогу від технологічного гіганта передали лікарням та медичним працівникам.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно