Apple встановила суворі стандарти контролю якості на своєму конвеєрі, щоб запобігти виробничим помилкам. Проте, це зовсім не означає, що такі помилки не трапляються. У Twitter опублікували фото iPhone 11 Pro, логотип на задній панелі якого нанесено відверто криво.

Цікаво Партія смартфонів Vivo згоріла в аеропорту Гонконга: авіакомпанія заборонила їх перевезення

Хто купив бракований iPhone

Смартфони Apple з таким дефектом зустрічаються вкрай рідко – один пристрій з мільйона. Судячи зі знімків, логотип Apple зміщений вправо від центру, а його лівий нижній край розташовується трохи нижче, ніж правий.

Twitter-аккаунт Internal Archive, який часто публікує зображення прототипів Apple, заявляє, що такий дефект може зустрічатися навіть рідше, ніж раз на мільйон. І цей факт привертає значну увагу колекціонерів, для яких такі особливості є не причиною відмовитись від покупки, а навпаки – причиною отримати річ для своєї колекції.

Спочатку Internal Archive стверджував, що екземпляр з фото продали в Apple Store за 2700 доларів. Проте видання world of buzz пізніше написало, що Internal Archive зв'язались з початковим власником смартфона і той повідомив, що його ще не продано. В розмові з world of buzz адміністратор сторінки сказав, що телефон було виставлено на аукціоні Yahoo в Японії, але покупця на нього не знайшли.

З тих пір адміністратор зв'язався з власником телефону і дізнався, що є третя сторона, яка зацікавлена в покупці телефону у власника.

Телефон був куплений в магазині Apple в Китаї, і у власника навіть є відповідна серійна коробка, щоб довести її оригінальність,
– сказав він.

Продавець тепер просить 4100 доларів. І угода, ймовірно, вже підтвертджена і, за словами Internal Archive, ми скоро можемо дізнатися, хто є покупцем. Як повідомляється, це хтось "дуже відомий".

В цілому, браковані продукти Apple досить рідко залишають стіни фабрик, на яких вони виробляються. Проте, іноді все ж потрапляють в роздрібні магазини. Каліфорнійський техногігант найчастіше без проблем змінює дефектні пристрої.