Лабораторія реактивного руху або просто JPL (Jet Propulsion Laboratory) підійшла до питання з неймовірною творчістю. Творча група візуальних стратегів JPL, яка складається з 9 дизайнерів, художників та ілюстраторів створила неймовірну серію плакатів під назвою "Бачення майбутнього". У цьому їм допомогли інженери, вчені та інші спеціалісти Лабораторії.

Уява – наше вікно в майбутнє. У NASA/JPL ми прагнемо бути сміливими у просуванні вперед, щоб одного разу, за допомогою нових поколінь новаторів та дослідників, ці бачення майбутнього могли стати реальністю. Споглядаючи ці зображення цікавих місць для подорожей, пам'ятайте, що ви можете стати архітектором майбутнього.

Читайте на сайті Насолоджуйтесь життям на повну: тримайте ритм із TWS-навушниками Huawei FreeBuds 4i

Фантастичні постери від Лабораторії реактивного руху NASA

The Grand Tour

Вояджер
Місія Voyager / Фото JPL/NASA

Постер, який присвячений неймовірному польоту зондів-близнюків – Voyager 1 та Voyager 2.

Ці дві автоматичні міжпланетні станції використали збіг у позиції планет, яка буває один раз на 175 років. Це дозволило розігнатися, використавши гравітацію планет-гігантів, що взяти курс на далекий кордон Сонячної системи.

Читайте більше про АМС Voyager Чи покинули "Вояджери" Сонячну систему

Mars

Марс
Постер "Марс" / Фото JPL/NASA

На цьому плакаті зображені великі мрії багатьох людей про далеку Червону планету.

Дослідження планети, політ людини, перший крок, база на поверхні, регулярне поселення, тераформування та, нарешті, перші земні рослини у червоному марсіанському ґрунті. Постер закликає мріяти та знати, що ці мрії реальні.

Читайте більше про колонізацію Червоної планети Колонізація Марсу: на червоній планеті можуть з’явитися 5 міст, де житиме мільйон людей

Earth

Земля
Постер "Земля" / Фото JPL/NASA

Відправляючись підкорювати далекі зорі або колонізувати Марс не забувайте, що ліпшого місця у всьому Всесвіті, ніж наша Земля – не існує.

Читайте на сайті Винуватці екологічної катастрофи: лише 20 компаній генерують половину пластикових відходів світу

Venus

Венера
Постер "Венера" / Фото JPL/NASA

Назвавши планету на честь прекрасної богині кохання, весни та садів люди навіть не здогадувалися, наскільки не личить Венері її назва.

Температура сягає 500 градусів за Цельсієм, жахливий атмосферний тиск та непривітна атмосфера з вуглекислого газу, азоту, сірчаної кислоти та інших сполук. Все це робить Венеру малопридатною до заселення.

Та все ж цілі покоління фантастів мріяли про величезні повітряні міста-дирижаблі над хмарами з сульфатної кислоти. Хтозна, може ця мрія скоро стане реальністю.

Читайте більше про "Ранкову зорю" Друга Земля? Чому нам потрібно повернутися до вивчення Венери

Ceres

Церера
Постер "Церера" / Фото JPL/NASA

Лід та камінь – ось і вся Церера. Якби Білі Ходоки існували, то вони б були не проти тут оселитися.

Ця карликова планета – найбільше космічне тіло між орбітами Марса та Юпітера. Жити ми там навряд чи будемо, та існують навіть такі утопічні проєкти.

Читайте про Цереру більше Альтернатива Марсу: астрофізик пропонує колонізувати Цереру

Jupiter

Юпітер
Постер "Юпітер" / Фото JPL/NASA

Юпітер – найбільша планета у Сонячній системі. Його іноді називають "зоря, яка не загорілася". І хоче це не так, і до зорі Юпітеру дуже далеко, та це не робить його менш божественним.

Читайте про планету-гігант на сайті Вражаючі знімки атмосфери Юпітера: новинка від Hubble

Europa

Європа

Супутник Юпітера Європа – головний кандидат у Сонячній системі, де може існувати життя. Підводні вулкани льодяного супутника цілком можуть розпалити жар у серцях місцевих інопланетян. А в океані рідкої солоної води дуже зручно плавати.

Шукайте життя на Європі разом з NASA Імовірність позаземного життя на супутнику Юпітера ще більше зросла

Enceladus

Енцелад
Постер "Енцелад" / Фото JPL/NASA

Льодяний супутник Сатурна. З-під поверхні Енцеладу вириваються гігантські струмені води, що свідчить про наявність підповерхневого океану. Ймовірно, на дні цього океану є вулкани, які можуть розігрівати воду. Це збільшує можливість знайти життя на Енцеладі.

Читайте більше про Енцелад На супутнику Сатурна виявили органіку: що це означає

Titan

Титан
Плакат "Титан" / Фото JPL/NASA

Один з найбільших супутників у Сонячній системі, більший за планету Меркурій, єдиний супутник із щільною атмосферою та єдине тіло, окрім Землі, на поверхні якого є рідина – це все про Титан, супутник Сатурна.

Танос цілком міг би тут жити.

Читайте про це більше Повернути грунт з Титану: NASA профінансує місію до супутника Сатурна

Ці та багато інших постерів ви можете завантажити за посиланням.