Як передає видання TechRadar, в цьому переконують експерти дослідницької фірми Barracuda Networks.

До теми: Має знати кожен: експерт дав кілька порад для захисту даних в інтернеті

Фахівці виявили 4200 мобільних додатків з тематикою Різдва і Нового року. Ці програми розробили хакери, заразивши їх шкідливим програмним забезпеченням. Деякі з цих програм націлені на крадіжку персональних даних.

Деталі

При чому виглядають віруси цілком невинно – це ігри, відеочати з Санта Клаусом, додатки для покупок тощо. Сім з цих зразків заміняли свою спочатку завантажену версію тією, яку вони отримували з командного сервера.

Ще серед 165 програм використовували надмірну і навіть небезпечну кількість дозволів. Якщо користувач встановлював програму, то автоматично дозволяв їм збирати інформацію і красти персональні дані.

Як захистити девайс

Єдине дієве правило – бути обачними. Не завантажувати підозрілих програм. Експерти рекомендують завантажувати додатки з довірених надійних джерел. Також користувачам радять перевіряти всі програми перед установкою. Уважно стежити за дозволами, які запитують додатки, та не погоджуватись на підозрілі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно