Anduril Industries до 2022 року встановить 200 "розумних" станцій контролю простору уздовж кордону. На верхівці 10-метрової вежі встановлений масив з датчиків, камер і антен для відстеження тварин, транспортних засобів і людей в момент перетину кордону, повідомляє Engadget.

Цікаво Нейромережа Disney Research реалістично замінює обличчя на відео

Ми будемо точно знати, хто намагається перетнути кордон: людина, корова, транспортний засіб, літак або корабель,
– розповів директор по доходах Anduril Річард Штекман в інтерв'ю The Washington Post.

Але головна особливість системи – це Latur AI. Штучний інтелект буде об'єднувати дані з усіх камер та сенсорів, ідентифікувати рухомі об'єкти і передавати інформацію прикордонній службі і правоохоронним органам.

"Ці вежі дозволяють службовцям ефективно діяти проти злочинних мереж, які сприяють незаконним спробам перетнути кордон", – заявив начальник Служби прикордонного контролю США Родні Скотт.

До теми Штучний інтелект замість судді: програму навчили ділити майно під час розлучення

Мабуть, єдине слабка ланка Anduril Industries – відсутність підтримки технології розпізнавання обличчя. Компанія навмисно відмовилася від збору персональних даних. Це зараз не модно.

Вежі Палмера Лакі довели свою ефективність ще два роки тому. Протягом 10-тижневого періоду тестування програми Lattice, співробітники митниці змогли запобігти 55 несанкціонованих спроб перетнути кордон за допомогою ШІ-системи.