Нагадаємо, що вантажний корабель Dragon, компанії Ілона Маска, був запущений у минулий четвер, 3 червня, за допомогою ракети-носія Falcon 9. Вона стартувала з майданчика 39A Космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал.

Цікаво Запуск корабля Dragon з вантажем для МКС пройшов успішно: деталі місії

Стикування з Міжнародною Космічною Станцією

Зближення Dragon з орбітальним комплексом відбувалося повністю в автоматичному режимі. Космічна "вантажівка" пристикувадася до модуля "Гармонія" (Harmony), який входить до складу американського сегмента МКС.

Апарат доставив на станцію приблизно 3,3 тонни різних вантажів. Це, зокрема:

  • продукти для екіпажу;
  • матеріали та обладнання МКС;
  • та наукові експерименти.

Крім того, на борту корабля розміщені дві абсолютно нові сонячні панелі, розроблені фахівцями RedWire і Boeing. Вони будуть встановлені на МКС згодом.

Варто зазначити, що зараз у складі Міжнародної космічної станції перебуває два кораблі SpaceX. Крім щойно прибулого вантажного корабля, до модуля "Гармонія" пристикований пілотований апарат Crew Dragon 2, на якому в кінці квітня на орбіту прибув екіпаж у складі чотирьох осіб: це астронавти NASA Шейн Кимбро і Меган Макартур, астронавт Європейського космічного агентства ESA Тома Песке і астронавт Японського агентства аерокосмічних досліджень JAXA Акіхіко Хосіде.