Як зазначає CNET, такий тунель побудують для автономних електромобілів, які перевозитимуть людей в районі конференц-центру Las Vegas Convention Center.

Читайте також: У Києві проведуть масштабну виставку електроніки CEE 2019

Деталі угоди. Остаточне рішення щодо The Boring Company примуть на засіданні правління LVCVA, яке пройде 12 березня. Після того, як рішення приймуть, агентство приступить до переговорів з приводу контракту з The Boring Company. LVCVA оцінює фінансову віддачу від проекту в межах від 35 до 55 мільйонів доларів.

Для чого побудують тунель? Наразі ведуться роботи по розширенню конференц-центру LVCC, і організація LVCVA заявила, що учасникам конгресу доведеться долати близько двох миль (3,2 кілометра), щоб пройти від кінця до кінця конференц-центру, звідси і виникла необхідність вирішення для перевезення гостей на місці.

Схема тунелю під конференц-центром LVCC
Схема тунелю під конференц-центром LVCC

Влада повідомила, що роботи по розширенню конференц-центру будуть завершені на початку 2021 року, до старту чергової виставки CES. Займана конференц-центром площа зросте до 200 акрів (0,8 квадратних кілометра).

Передбачається, що проект потенційно може з'єднати центр Лас-Вегаса, конференц-центр, міжнародний аеропорт Маккаран і багато інших об'єктів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно