Про це повідомляє Kotaku.

Читайте також: Оновлена Far Cry 3 піддалася жорсткій критиці геймерів: що не так з грою

В історії людства досить драматичних періодів, так що вибирати завжди буде з чого. Отже, приготуйтеся освіжити в пам'яті давньогрецьку міфологію – ці знання, ймовірно, знадобляться в наступній подорожі.

Офіційно анонсувати гру компанію змусив черговий "злив". У мережі з'явилася фотографія брелка в формі шолома, а на упаковці аксесуара красувався напис Assassin's Creed Odyssey. Знімок швидко розійшовся по соціальним мережам, геймери тут же пригадали, що чутки про давньогрецький сетінг – не новина, про це кілька місяців тому повідомлялося в пресі. Попередній витік, втім, не змусив Ubisoft порушити мовчання, а ось на цей раз публіці не довелося гадати, чи правдива нова інформація.


В мережі з'явилися фото, які підтверджують вихід нової частини Assassin's Creed

В офіційному акаунті з'явився тизер майбутньої пригоди: невелика гіфка і повідомлення "Побачимося на E3!". Один з авторів порталу Kotaku розповів, що дія Odyssey розгортатиметься в Стародавній Греції, а сама новинка може дещо відрізнятися від решти серії. Розробники вирішили зробити її більше схожою на RPG і додати діалогів, а серед персонажів з'явиться жінка. Реліз прогнозують вже восени цього року, хоча деякі джерела пишуть про березень 2019 року.

Читайте також: Божевілля триватиме: у червні з’явиться ще одна гра з покемонами

Втім, поки це тільки припущення, а напевно все стане відомо вже зовсім скоро. До виставки Electronic Entertainment Expo залишаються лічені дні, а поки у геймерів є час перечитати "Одіссею" або подивитися який-небудь атмосферний фільм, щоб до виходу Assassin's Creed Odyssey бути у всеозброєнні.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно.