Причина скандалу. Як повідомляє Resetera, днями компанія Razer виступила з гучною заявою: вона відмовилася від співпраці з Gabi через те, що кілька років тому та дозволила собі назвати чоловіків сміттям.

Читайте також: Розробники гри DOOM неочікувано відреагували на твіт Ілона Маска

Наслідки для блогерки. Бренд вирішив не розбиратися в тому, що саме підштовхнуло дівчину до такого вчинку, хоча, за її словами, вона лише відреагувала на агресію і грубу поведінку. Геймерка визнала, що вчинила неправильно, вибачилася і запевнила аудиторію, що намагається стати краще.

Але розлючену публіку це не зупинило. Блогерка стверджує, що отримує погрози на адресу своєї родини та друзів, через що вона змушена на час з'їхати.

Gabi
Стрімерка Gabi

Наслідки для Razer. Однак нітрохи не менше дісталося самій Razer. Користувачі незадоволені тим, що компанія прийняла таке рішення через події, які сталася так давно, і вважають вчинок неправильним.

У коментарях користувачі пишуть гнівні пости про те, що все, що відбувається – лише підтвердження того, що Gabi була права. Деякі і зовсім висміюють припущення, що чоловіки за визначенням можуть бути групою, які піддається гнобленням та дискримінації.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно