Про це Ілон Маск заявив під час конференції з інвесторами, повідомляє The Independent.

Читайте також: Проти Tesla подали позов до суду на 2 мільярди доларів

Варто додати, що під час цієї наради Маск був підданий жорсткій критиці за те, що компанія не справляється з виробництвом автомобілів, зриваючи терміни постачання уже замовлених моделей.

Окрім того, Маск так і не відповів, де саме планується розпочати роботу над Model Y, адже, за словами самого засновника Tesla, завод у Фремонті "заповнений під зав’язку". Відтак Маск хоче здійснити ще й "виробничу революцію" – змінити спосіб автоматизації, який використовується для створення машини, щоб роботи у процесі виробництва Tesla були набагато ефективнішими та могли швидше будувати автомобілі.

Також Маск повідомив, що у Model Y буде чимало від Model 3, що пришвидшить роботу над створенням та випуском автомобілів.

Читайте також: В першому кварталі 2018 року Tesla втратила рекордну суму грошей: Маск назвав суму збитків

Варто додати, що з виходом Model Y буде закінчено жарт Маска – коли скласти назви марок Tesla, вийде S3XY.

Що таке Tesla? Це американська автомобільна компанія-стартап із Кремнієвої долини. Вона орієнтована на дизайн, виробництво та продаж електромобілів та компонентів до них. Назвали компанію на честь всесвітньо відомого електротехніка й фізика Ніколи Тесли. Один із засновників компанії – Ілон Маск. Серед інвесторів компанії – засновники Google Ларрі Пейдж та Сергій Брін,